top of page
ביטוח פיננסים והשקעות

מתכננים את העתיד וחושבים קדימה

אנחנו מאמינים שהשירות הטוב ביותר עבור לקוחותינו, מתחיל בראייה כוללת כך שכל שירותי הביטוח והפיננסים במקום אחד. המשרד שלנו מתמחה בכל הקשור בתכנון פרישה, תכנון פיננסי, ביטוח סיכונים, מיפוי ביטוחים, חבילות ביטוח מקיפות ומקצועיות, שידאגו לכך שהכסף שלכם יהיה במקום הנכון, בזמן הנכון ובהתאם לצורך האישי שלכם.


הביטוח הפנסיוני הוא אחד הנכסים הפיננסיים החשובים ביותר לכל אדם, תכנון נכון של החיסכון הוא אשר מאפשר את רמת החיים בגיל הפנסיה. מטרת החיסכון הפנסיוני הינה שמירה על רמת חיים בהגיעך לגיל הפרישה.
 

קרן פנסיה

קרן פנסיה הינה מכשיר פיננסי, חסכון לטווח ארוך, שמטרתו העיקרית לאפשר לצבור סכום כסף לחיים שאחרי הפרישה לגמלאות. חסכון לגיל הפרישה באמצעות קרן הפנסיה כוללת גם רכיבי ביטוח לאובדן כושר עבודה, נכות ושארים.

 

קרן הפנסיה מכילה שלושה מרכיבים : פנסיית שארים - במקרה של מוות תשולם קצבה חודשית לבני המשפחה. פנסיית נכות  - במקרה של תאונה קשה או  מחלה ולא תוכלו לעבוד, תשולם קצבת נכות חודשית (משכורת). ובגיל הפרישה  - תשולם משכורת לכל חיי המבוטח ויורשיו לפי חוק.

החיסכון בקרן הפנסיה הוא  שיקבע את רמת חיינו כשנפסיק לעבוד. ומשום כך הוא מהווה נתון מאוד משמעותי. את סכומי הכסף שהצטברו נוכל לקבל בגיל הפרישה, באמצעות קצבה חודשית ובמקרים מסוימים בסכום חד-פעמי.

חשוב לזכור שגם המעסיק וגם העובד זכאים להטבות מס במסגרת ההפרשות לקרן הפנסיה. החוק מתיר למעביד להפריש עד 7.5% ממשכורת העובד (בנוסף ל-8.33% כפיצויים) ולעובד החוק מתיר להפקיד עד 7% ממשכורתו. החיסכון הפנסיוני שנצבר, הוא שילוב למעשה של הכספים אותם מעבירים העובד והמעביד, כאשר גובה ההפקדות נקבע בהתאם לאחוז מהשכר.

שיעור ההפקדות לשכירים ,כמחויב על- פי חוק בישראל הינו 17.5% כאשר 5.5% מתוכן הינם לתגמולים על חשבון העובד,6% לתגמולים על חשבון המעסיק, ועוד כ6% לפיצויים על חשבון המעסיק.

קרן השתלמות

קרן השתלמות היא החיסכון היחידי לטווח ארוך שהינו פטור ממס. בהתאם לסעיף 3 (ה) לפקודת מס הכנסה, הפרשה של העובד בגובה שאינו עולה על כ-2.5% ממשכורתו, והפרשה של המעביד בסכום הגבוה מכך פי שלושה, מאפשרים פטור מלא ממס – וזאת עד לתקרת שכר חודשי מסוים.

ההפקדה לקרן השתלמות אינה חובה מבחינת החוק, במקרה של עצמאיים, הטבות המס ניתנות כאשר הן בגובה של עד 7% מההכנסה החייבת, עד לסכום מקסימלי. ההפקדות מוכרות  כהוצאה מוכרת, עד לגובה של 4.5% מההכנסה החייבת במס. 
 

תכנון פיננסי ופנסיוני- מה הכוונה?

שירותי מחלקת הפיננסים כוללים:

  • בחינת הרכב החיסכון- אנו בוחנים את החיסכון הפנסיוני והחיסכון המנוהל שברשותכם, כולל גובה דמי הניהול שאתם משלמים.

  • צפי החיסכון- קשה לצפות מראש מהו גובה החיסכון שתצברו עד גיל הפרישה. סוכנות אורלי ביטוח ופיננסים תחשב עבורכם מה גובה החיסכון המשוער ממנו תוכלו ליהנות בעתיד, בגיל הפרישה כקצבה חודשית.  זהו חיסכון שמהווה הכנסה שוטפת ומבטיח את רמת החיים הרצויה.

  • פירוט חסכונות פנסיוניות- הנפקת דוחות מפורטים אודות החסכונות והכספים שלכם באמצעות המסלקה הפנסיונית.

  • הטבות- אנו נבדוק עבורכם מהי מדרגת המס הרלוונטית עבורכם, נבצע תכנון מס עדכני ונבחן את ההטבות האפשריות עבורכם.

  • ליווי אישי- אנו מאמינים כי בכל שירות נכון ואמיתי, צריך ליווי אישי, שיתאים לכם ולשינויים שקורים בחייכם.


 

מה מיוחד בשירות שלנו?

סוכנות אורלי ביטוח ופיננסים עובדת עם חברות הביטוח ובתי ההשקעות המובילות בתחומן בארץ! אנו מלווים את לקוחותינו, החל מחיפוש בית ההשקעות המתאים ביותר עבורם, בדיקת זכויותיהם, חיפוש אחר האותיות הקטנות ודמי הניהול, כך שהכסף שלכם יהיה בידיים טובות, ותקבלו את השירות הטוב ביותר.

 

הסוכנות שלנו מתמחה בתכנון פיננסי ופנסיוני, ומציעה ליווי אישי וצמוד בדרך לחסכון הפנסיוני הטוב ביותר עבורכם! אנו מזהים, ומבינים לעומק את צרכי הלקוחות שלנו, ובכך יודעים להתאים עבורם את השירות הטוב ביותר. אורלי ביטוח ופיננסים מציעה יחס אנושי ומקצועי בליווי האישי הטוב ביותר עבור לקוחותינו!

Stock Exchange
bottom of page